Pasaules čempionāts rollerslēpošanā

Pasaules čempionātā rollērslēpošanā, trešajā sacensību dienā sadalīja medaļu komplektus masu startā. Latviešu sportisti otro dienu pēc kārtas parūpējās par augstvērtīgiem rezultātiem. 20 kilometru masu starta elites vīriem – 3. vietu izcīnīja Raimo Vīgants. Kopumā vīru grupā, bez Vīganta, vēl no latviešiem uz starta izgāja Indulis Bikše. Startējot no grupas beigām, latvieši spēja ielauzties starp līderiem. Bikše pirmajos apļos turējās labāko desmitniekā, bet sacensību vidusdaļā atkrita uz otro desmitu, sacensības pabeidzot 18. vietā. Savukārt Vīgants līdz pat pēdējam aplim atradās līderu grupā. 400 metrus pirms finiša Vīgants bija 9. vietā, bet finiša pēdējā taisnē, starp olimpiskajiem medaļniekiem, veica izrāvienu, kas nodrošināja Latvijai pirmo medaļu pasaules čempionātā pieaugušo konkurencē. Uzvaru izcīnīja zviedrs Viktors Gustafsons.

Intervija - Raimo Vīgants, Bronzas medaļnieks 20 km masu startā

Junioru grupā startēja četri latvieši. Lielākās cerības saistīja ar vakardienas bronzas medaļnieku sprinta distancē - Niku Saulīti. Diemžēl sacensību sākumā salauza nūju, kas liedza pacīnīties par augstvērtīgu rezultātu. Finišu sasniedzot 19. vietā. Labākais no latviešiem – Ilvars Bisenieks – 11. vietā.

Intervija - Ilvars Bisenieks, 11. vieta 20 km masu startā

Elites grupā dāmām – 16,7 km distancē Latviju pārstāvēja Kitija Auziņa un Paula Bergfelde. Sacensību izskaņā Bergfeldi apdzina par apli un viņu noņēma no distances. Savukārt Kitija Auziņa spītējot muguras traumai, kas viņu piemeklēja sacensību vidusdaļā, tomēr neizstājās un finišēja pēdējā – 19. vietā.

Intervija - Kitija Auziņa, 19. vieta 16,7 km masu startā

Rītdien sacensību pēdējā diena, kurā noskaidros labākos sprinta stafetē.

Komentāri

Kategorijas