Handbola virslīgas fināls. "Tenax" - "Celtnieks Rīga"

Tas, ka pirmajā finālspēlē mājinieku statusā bija dobelnieki un viņi pamatturnīrā ieguva par 8 punktiem vairāk nekā Celtnieka handbolisti, liecināja uz viņu favorītu statusu. Savukārt rīdzinieku plus bija tas, ka beidzot komanda bija optimālā sastāvā ar Artūru Lazdiņu priekšgalā. Pirmajā puslaikā viss ritēja pēc gaidītā scenārija un visu laiku vadībā bija mājinieki. Puslaiku viņi beidza 20-15 savā labā. Taču tūlīt pēc pārtraukuma rīdzinieki guva piecus vārtus pēc kārtas un panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā ritēja līdzīga spēle, kurā minimālā vadībā biežāk atradās «Tenax». Tā tas ritēja līdz pat pēdējām minūtēm, kad pie plus divi dobelniekiem 7 metru soda metienu atsita vārtsargs Uldis Jansons, bet divu minūšu noraidījumu savai komandai panāca «Celtnieka» treneris Normunds Blome. Tas ļāva «Tenax» izcīnīt rezultatīvu uzvaru ar 34-31.

Intervija - Uldis Jansons, «Tenax» vārtsargs
Intervija - Artis Kurmēns, «Celtnieks Rīga» handbolists

Sērijā rezultāts ir 1-0 «Tenax» labā, un nākamā cīņa par zeltu notiks nākamsvētdien Rīgā.