svētdiena, 2. oktobris

Vārda dienas: Skaidris, Ilma

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Intervija ar grupu «Laika Upe»

Grupā «Laika Upe» ir apvienojušies pieci jauni un talantīgi mūziķi ar mērķi sasniegt mūzikas virsotnes gan Latvijā, gan ārpus tās. Katrs grupas dalībnieks ir ļoti atšķirīgs, un tieši tas vieno visus kopā un veido grupas harizmu. Optimisms ir grupas devīze un ceļvedis turpmākajiem darbiem un sasniegumiem, un tieši mūzika ir veids, kā to sniegt arī klausītājiem. 2018.gada vasarā grupa publicēja savu pirmo singlu «Debess Puses» un turpina strādāt pie jaunām dziesmām.
Dziesma «Listen To The Way That I Breath» stāsta par līdzcilvēku atbalstu, kas mums ir nepieciešams tad, kad moka vientulība, šaubas, bailes un dusmas. Līdzcilvēku atrašanās līdzās un īsts atbalsts grūtos dzīves brīžos stiprina ticību labajam un palīdz atgūt pārliecību, drosmi un mieru.
Ar šo dziesmu «Laika Upe» ir iekļuvusi Latvijas Televīzijas konkursa «Supernova 2019» pusfinālā, kas 2.februārī plkst. 21:25 būs skatāms kanālā «LTV1». Jāatzīmē, ka Supernova 2019 ir pirmais konkurss, kurā piedalās grupa savu divu gadu pastāvēšanas laikā.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]