Projektu vadītāja no Jērcēnu pagasta Strenču novadā - Ilona Pinzule. Tuesi.lv

«Man ir svarīgi, ka šeit notiek attīstība, un iedzīvotājiem tiek piedāvāts kaut kas labs un jauns. Tā ir dabiska vēlme un dabiska sajūta dot pienesumu tai vietai, kurā es dzīvoju. Es sevi identificēju ar Jērcēniem, šī ir mana dzimtā vieta un tas visu izsaka,» saka projektu vadītāja Ilona Pinzule no Jērcēnu pagasta Strenču novadā.

«Latvija ir skaista zeme, kurā dzīvo drosmīgi, radoši, idejām bagāti un iedvesmojoši cilvēki, kas daudz ko dara, lai savu zemi koptu, veidotu un attīstītu. Dažkārt gribētos, lai cilvēki vairāk novērtē to, kas viņiem ir un būtu nedaudz labāki viens pret otru,» uzskata Ilona.

«Šeit laukos ir trīs svarīgas lietas – daba, darbs un cilvēki. Man ļoti patīk klusums, kuru var iegūt laukos – ar dabas skaņām, smaržām, vēja plūsmām, auksto ziemu, garām pastaigām. Šeit ir miers un klusums, un cilvēki šeit ir vērtība,» uzsver Ilona.

«Ir skaistas pasaules valstis un zemes, kuras braukt un apskatīt, tomēr man Latvija ir absolūtā laimes vieta. Man Latvija nozīmē mājas, es esmu priecīga, ka es esmu dzimusi Latvijā.»