Kapseļu ielas bērnunamā svin Saulgriežus

Vairāk

«Es būtu laimīga, ja Kapseļu ielas bērnunams būtu tukšs un tā durvis varētu aizvērt pavisam. Taču, lai tas notiktu, cilvēkiem jābūt informācijai par to, kādi bērni dzīvo bērnu- namā, ir jāmaina aizspriedumi.» Tā saka iestādes vadītāja, kura sarīkojusi Saulgiežu svinēšanu Kapseļu ielas bērnunamā – iestādē, kas ilgu laiku ir bijusi slēgta sabiedrības acīm. Turpina Zanda Ozola-Balode.

Latvijā vecākā informatīvā programma «Panorāma», kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien «Panorāmas» veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests.

«Panorāma» neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. «Panorāma» ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām «Panorāmas» skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.

«Panorāmā» strādā cilvēki, kuru sūtība ir būt notikumu centrā, lai tos atspoguļotu un vēstītu cilvēkiem par viskarstākajām aktualitātēm. Jaunie, bet profesionālie žurnālisti Aija Kinca, Jānis Geste, Karīna Rubene, Judīte Čunka un citi ikdienā strādā ar pieredzējušajiem meistariem – Andreju Volmāru, Maiju Miglu, un kadra neredzamajā pusē darbojas lieliskākie režisori, operatori, autovadītāji un redaktori visā Latvijā.

«Panorāmas» veidotāji ik pa laikam redzami arī neierastākā ampluā, piedaloties vairākos, ar ziņām nesaistītos, Latvijas televīzijas raidījumos.

Saziņai ar raidījumu:
67200056 (administratore)
67200059 (producents)
E-pasts: [email protected]

 

Komentāri

Kategorijas