Lielā talka «Straumēnos»

Vairāk

Atsaucoties Eiropas Latviešu Apvienības aicinājumam, kopā ar Latviju Lielajā Talkā piedalīsies latviešu kopienas 5 Eiropas valstīs - Dānijā, Spānijā, Lielbritānijā, Vācijā un Austrijā. Šajās talkās diasporas latvieši aprūpēs Latvijai un latviešiem svarīgas vietas ārvalstīs. Lielbritānijas Straumēnos talka sākās jau vakar, taču citviet talka notiks vienlaikus ar talku Latvijā - 28.aprīlī. Pie talceniekiem uz Straumēniem devās arī mūsu korespondente Lielbritānijā Ilze Kalve.

Latvijā vecākā informatīvā programma «Panorāma», kas ēterā ir kopš 1958. gada, šo gadu laikā pulcējusi vairākus simtus darbinieku. Šodien «Panorāmas» veidošanā iesaistās gandrīz viss Latvijas televīzijas Ziņu dienests.

«Panorāma» neapšaubāmi ir mediju ikona Latvijā, un daudz kas vairāk par vienkāršu ziņu raidījumu. «Panorāma» ir Atmodas lieciniece un veicinātāja. Ar šo raidījumu uzaugušas vairākas paaudzes, kurām «Panorāmas» skatīšanās ir nesatricināms ikvakara rituāls.

«Panorāmā» strādā cilvēki, kuru sūtība ir būt notikumu centrā, lai tos atspoguļotu un vēstītu cilvēkiem par viskarstākajām aktualitātēm. Jaunie, bet profesionālie žurnālisti Aija Kinca, Jānis Geste, Karīna Rubene, Judīte Čunka un citi ikdienā strādā ar pieredzējušajiem meistariem – Andreju Volmāru, Maiju Miglu, un kadra neredzamajā pusē darbojas lieliskākie režisori, operatori, autovadītāji un redaktori visā Latvijā.

«Panorāmas» veidotāji ik pa laikam redzami arī neierastākā ampluā, piedaloties vairākos, ar ziņām nesaistītos, Latvijas televīzijas raidījumos.

Saziņai ar raidījumu:
67200056 (administratore)
67200059 (producents)
E-pasts: [email protected]

 

Komentāri

Kategorijas