Kultūras Rondo

Festivāls "Prozas lasījumi" un tā pirmsākumi

Kultūras Rondo

Koncertnotikums “Pirmsākums” - vēlme palīdzēt un radīt labsajūtu klausītājiem

„Pelēcis. Plakidis. Kamēr". Jauna kormūzikas darbu izlase

 „Pelēcis. Plakidis. Kamēr”- jauno kormūzikas darbu izlasi Kultūras Rondo studijā raksturos jauniešu kora Kamēr mākslinieciskais vadītājs Jānis Liepiņš un diriģents Aivis Greters.
Kultūras Rondo ir kvalitatīvākais un daudzpusīgākais radio raidījums par kultūras procesiem Latvijā un pasaulē, kas sniedz arī izvērstas anotācijas par aktuāliem notikumiem mūzikā, mākslā, kino, teātrī, literatūrā, arhitektūrā, dizainā u.c.Kultūras Rondo redzes lokā ir tā kultūrtelpa, kurā pašreiz dzīvojam. Mēs ne tikai palīdzam orientēties kultūras notikumos, bet tiešraides sarunās apspriežam kultūras notikumu un kultūras personību rosinātas idejas. Tās ir diskusijas, kurās satiekas kultūras notikumu radītāji, kultūras dzīves organizatori un kultūras patērētāji. Sestdienas rītos raidījuma vadītāji Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels pārrunā spilgtākos nedēļas notikumus un sniedz ieskatu nākamās nedēļas aktualitātēs. Bet svētdienās klausītājiem piedāvājam kultūrizglītojošu raidījumu, kurā izmantojam arī ierakstus no Latvijas Radio arhīva.Kultūras Rondo tiešajās pārraidēs ir klāt svarīgos kultūras notikumos visā Latvijā, kas ļauj nepastarpināti iepazīt kultūras personības un kultūras telpu arī ārpus Rīgas un saglabāt arhīvā būtiskas liecības par notikumiem.

Dzintars Meiksans

Sveiki, Klausos raidījumu Kultūras rondo, kas ir jauks un kvalitatīvs raidījums. 5. decembris pl. 11;40. Bet vai tad tiešāms latviešu valoda ir tik nabadzīga, lai raksturotu situāciju ar vārdu ''mizerabli"" !!! Uzskatu, ka Radio 1, kas tiek uzturēts par valsts naudu, būtu pienākums sekot, lai raidījumu vadītāji lietotu un izmantotu pareizu un bagātīga latviešu valodu. Aicinu neplicināt savu valodas tradīciju ar svešu valodu iestarpinājumiem. Ceru uz Jūsu sapratni.