Krustpunktā

Dainis Īvāns: Nebalsojiet par tiem, kas velk projām no Eiropas Savienības

Krustpunktā

Obligātās iepirkuma komponentes diferencēšana - jau nākamgad?

Kā sakārtot īres tirgu? Vai topošais īres likums to spēs?

Kā sakārtot īres tirgu? Vai topošais īres likums to spēs?
Mūsu redzes lokā aktuālo notikumu analīze Latvijā un pasaulē: politiskās diskusijas, ekonomikas, sociālo u.c. problēmu analīze, amatpersonu izvaicāšana, pētnieciskie raidījumi. Tāpat studijā kopā ar ekspertiem izvērtējam un komentējam politiskās, ekonomiskās un sociālās norises Latvijā. Klausītājus viedokli aicinām izteikt "Brīvajā mikrofonā".

īpašnieks

likums ir labs, problēma ir ka kopš valsts atjaunošanas ir pagājis 1/4 gadsimta un visi nevarēja privatizēt savu mājokli, bet jāsaprot, ka tas ir citu personu īpašums un to ar padomju tradīcijām nevar nacionalizēt. Īrniekiem aicinājums terorizēt valsti, nevis izīrētājus, šie cilvēki jums nav neko parādā.

irniece

Gosudarstvo obokralo ziljcov dec.domov. A teperj associacija bankov lobbiruet "likums proekts" . Kakoj GENOCID Protiv svoego naroda ! Takoe vozmozno toljko v Latvii, gde gospoda deputati nahodjatsa na drugoj planete. O4nitesj gospoda, ne ubivajte svoj narod - irniekov dec.domov i!! Kompensirujte im 4to otnjali v 1991godu, sdelav ih zaloznikami. Kto za vas budet golosovatj ???

jautājums

Kā likums attieksies uz denacionalizēto namu īrniekiem?

Laima

Vai tad bankas eksperti ir īrnieki? Tagad ir skaidrs, ka jaunais likumprojekts ir izstradāts banku intereses. Bankas un bankas kompanijas grib ātri atbrīvoties no īrniekiem . Valsts un valsts pilsoni no likumprojekta neko nevinēs, bet zaudējumi būs lielie.

Marija

Labāko dāvanu grūti iedomāties Latvijas simtajai gadadienai! 100x100 cilvēku atstāt bez pajumtes!

Irma

Ineteresanti gan! Īres likums - KUR palika ĪRNIEKI?!! BANKU IERĒDNI DOMā TIKAI PAR SAVU PEĻŅU. Īrniekiem nav ne kādu tiesību jaunajā likumprojektā. Tikai pienākumi - maksāt īpašniekiem. Mūsu nama pārpircēji (jaunīpašnieki) bija SIA LATECTUS ( SEB grupa) Pirmo, ko viņi izdarīja - atslēdza karsto ūdeni. Pēc gada viņi izdomāja, ka par tādu "apsaimniekošanu" ir nepieciešams paaugstināt īres maksu līdz 3.38 euro par 1. kv.m.) Paldies tiesai: tā netika apstiprināta.