Labrīt

Latgales kongress. 8. stāsts. Latgales kongresa otrā diena un rezolūcija

Labrīt

Latgales kongress. 9. stāsts. Neziņas laiks ceļā uz vienotu Latviju. Latgales atbrīvošana

Starptautiskajā sieviešu dienā ASV rīko protesta akciju "Diena bez sievietes"

Starptautiskajā sieviešu dienā Amerikas Savienotajās Valstīs tiek rīkota plaša protesta akcija – Diena bez sievietes. Tās organizatori aicina sievietes neiziet darbā, neiepirkties lielos veikalos, vai arī izrādīt solidaritāti akcijas dalībniekiem, velkot sarkanas drēbes.
Trīs stundas gara ikrīta informatīvi analītiskā programma. Stāstām par jaunāko, pašu svarīgāko, kas šodien notiek – kāds laiks ārā, kas jauns Latvijā un pasaulē, kas interesants notiek mums visapkārt – par visu, kas patiešām ir svarīgs, ietekmē mūsu dzīvi un palīdz sākt jaunu dienu. 

$

Interesanti, kāpēc šīs sievietes neprotestēja pret Klintoni, kad viņa nodeva sieviešu tiesības Saudu Arābijā, kur stāstīja par 25 mil.$ par to - cik labi ka sievietes zin savu vietu virtuvē, kur var stūrēt tortes. Apbrīnojami, sievietes protestē pret prezidentu, kas ierobežo mežoņu kultūru, kurā sieviete tiesību ierobežojumi ir šīs kultūras stūrakmens!! P.S. Kāpēc šīs sievietes necīnās pret musulmaņiem, kā reliģiju, kurā sievietei ir norādīta viņas vieta, blakām virtuves inventāram, vai labākajā gadījumā mīļotajam kamielim?

Neslāvs

Nu veči varēs vakarā mierīgi iedzert alu, un pēc pusnakts labs kniebiens garantēts, protestētājas jau meklēsies.