Latvijas vīriešu handbola Virslīgas spēle HK "Vaiņode" - HK "S&A"

0.0

Šodien ar 4 spēlēm startēja Latvijas vīriešu handbola Virslīga, kurā piedalās 8 komandas. Turnīra pirmajā spēlē Vaiņodes vienība savā laukumā uzņēma Skrīveru handbolistus. Pirmajā puslaikā nelielā vadībā atradās mājinieki, kas puslaiku pabeidza 15-14 savā labā. Pēc pārtraukuma viss atkārtojās. Vienubrīd Vaiņode bija 4 vārtus priekša, bet 5 minūtes pirms spēles beigām Skrīveru spēlētāji atkal panāca izlīdzinājumu. Viss izšķīrās pēdējos uzbrukumos. Te laukuma saimnieki savu iespēju izmantoja, bet viesu uzbrukums bija nesekmīgs. Tas deva Vaiņodes handbolistiem minimālu uzvaru ar 28-27.

Intervija - Andis Grundmanis, HK "Vaiņode" handbolists

Atzīmēsim, ka šosezon Virslīgas turnīrs ritēs pēc 3 apļu formulas, bez izslēgšanas spēlēm. Bet pēc tam sekos Latvijas kausa izcīna.