LBL ceturtdaļfināla sērijas 2.spēle "Latvijas Universitāte" – BK "Liepāja"

0.0
Latvijas basketbola līgā šodien turpinājās ceturtdaļfināla sērija - Latvijas universitāte uzņēma Liepāju. Pirmajā mačā triumfēja Liepāja. Par otro sērijas spēli Matīss Timofejevs.

Pēc tam, kad pirmajā mačā LU atzina bezierunu kurzemnieku pārākumu ar 28 punktu starpību, atbildes spēlē studenti bija krietni labāki. Sākums ļoti līdzvērtīgs, biežāk vadībā Latvijas Universitāte.
Otrās ceturtdaļas sākumā LU ļoti laba aizsardzība – tā ļāva doties ātrajos uzbrukumos un pēc Dāvida Vīksnes slam dunk panākt + 8.
Ļoti labu pirmo puslaiku aizvadīja studentu aizsargs Pauls Miglinieks – viņa kontā 11 punkti. Pirmo puslaiku uzvarēja Latvijas Universitāte 43 pret 33.

Pēc pārtraukuma Liepājai neatradās līderis, LU spēlēja agresīvi un ļoti emocionāli. Kurzemnieki netika tuvāk par 7 punktu starpību. Latvijas Universitātes puiši izšķirošajos brīžos ļoti labi spēlēja aizsardzībā tas pacēla spārnos uzbrukumu un LU svinēja uzvaru ar 82:67. Rezultatīvākais studentu rindās Dāvids Vīksne ar 16 gūtiem punktiem.

Intervija - Pauls Miglinieks, BK “Latvijas Universitāte” aizsargs

Sērijā līdz 3 uzvarām šobrīd neizšķirts 1-1. Nākamā šī dueļa spēle ceturtdien Liepājā.