Latvijas hokeja Virslīga, HK "MOGO / LSPA" - HK "Olimp / Venta"

0.0

Kārtas centrālajā spēlē saistoši atrisinājās līderu “Mogo”/LSPA un “Olimp/Venta 2002” komandu duelis. Pēc vairākkārtējiem asumiem un abpusējiem noraidījumiem pirmie vārti šajā mačā krita tikai otrā perioda izskaņā, kad Rihards Liģis no vārtu priekšas ar 1-0 vadībā izvirzīja “Mogo”. Sāncenši centās atspēlēties, un pēdējās trešdaļas vidū pieredzējušam “Olimp” uzbrucējam Edijam Brahmanim izdevās pārsteigt Jāni Vori un panākt neizšķirtu. Rezultāts nemainījās un pamatlaiks beidzās 1-1. Nācās spēlēt papildlaiku. Tajā liktenīgs izrādījās “Mogo” uzbrucēja Ričarda Grīnberga metiens no aizsega. Līdz ar to smagu uzvaru ar 2-1 svinēja “Mogo”/LSPA komanda. Panākums ļauj līderiem vēl vairāk nostiprināties vadībā, tuvākos sekotājus “Zemgales” hokejistus apsteidzot jau par 10 punktiem.