Pārbaudes spēlē regbijā sievietēm XV Somija sakauj Latvijas izlasi

0.0

Latvijas sieviešu regbija XV valstsvienība aizvadīja vien otro spēli savā vēsturē. Pēc pārliecinošās uzvaras pret Norvēģiju – šoreiz pretī stājās augstākas raudzes pretinieces – Somijas valstsvienība. Jau trešajā minūtē somietes veica pirmo piezemējumu un ar katru nākamo uzbrukumu Somijas presings pieauga, lai arī Latvijas valstsvienība izrādīja sīvu pretestību savā aizsardzības zonā. Līdz pirmā puslaika beigām somietes iespēja sešus piezemējumu un trāpīja vienu realizācijas sitienu. Pēc nospēlētām 40 minūtēm 32:0 Somijas labā. Otrais puslaiks aizritēja līdzīgā garā. Vien epizodiski saasinot spēles gaitu – Latvijas regbija valstsvienība piedzīvoja zaudējumu ar 0:62.

Intervija - Zane Sirsniņa, Latvijas regbija XV valstsvienības spēlētāja

Latvijas sieviešu regbija valstsvienība treniņos atgriezīsies janvārī, kad sāks gatavoties nākamajai spēlei maija sākumā pret Norvēģiju.