Pasaules kausa biatlonā stafete sievietēm

Zviedrijā, Esterzundā šodien turpinājās pasaules kausa izcīņa biatlonā. Programmā stafete sievietēm. Latvija jau ar Baibu Bendiku sastāvā, mūsējās apsteigtas par apli, tobrīd 16.pozīcija.  Uzvarēja  Norvēģija. Kopā startēja  18 komandas. 

Latvijai  Sanita Buliņa, Baiba Bendika, Anija Sabule un Sadra Buliņa… Pirmais starts  pēc bērniņa piedzimšanas pērn mūsu līderei Baibai Bendikai. 

Sanita Buliņa pie pirmās šautuves bija līderu vidū, trešā, bet viens soda aplis un pēc šaušanas Latvija noslīdēja  uz pēdējo pozīciju.

Pēc pirmā posma 15.vieta. Labi otro posmu veica Baiba Bendika, laba šaušana, ātrs solis un otro posmu mūsējās pabeidza devītās.

Anija Sabule pēc savas pirmās šaušanas pakāpās uz 11 vietu bet  soda aplis šaušanā stāvus un pirms pēdējā posma Latvija trasē devās 17tā, priekšpēdējā.

Sandrai  Buliņa līderes  apsteidza par apli un Latvija tobrīd bija 16tā

Par uzvarētājām kļuva Norvēģija, kas pēdējā šautuvē apdzina Zviedriju. Trešā Vācija.


Esterzundā ir arī mūsu korespondents Raimonds Gekišs un viņš ir gatavs detalizētāk ziņot, kas šodien otika trasē un kādi viedokļi mūsu sportistēm.

Latvijas izlasē pārliecinoši savu posmu aizvadīja Baiba Bendika, kura pirms tikai diviem mēnešiem pasaulē laida pirmdzimto, bet savās atgriešanās sacensībās ar lielisku slēpojumu un tikai vienu rezerves patronu ļāva Latvijai pēc otrā posma pakāpties uz devīto vietu.

Intervija - Baiba Bendika, Biatloniste

Diemžēl šoreiz šautuvē nesekmējās Sanitai Buliņai un Annijai Sabulei. Abas izmantoja visas rezerves patronas un veica soda apli. 

Intervija - Annija Keita Sabule, Biatloniste

Pēdējā posmā Sandra Buliņa vairs nespēja samazināt pārsvaru pret līderēm un viņu noņēma no distances.

Nākamais starts dāmām jau piektdien. Sprinta sacensības savu dalību apstiprināja Bendika, bet atlikušās divas starta vietas pēc treneru domām būs māsām Buliņām. 

Stand Up - Raimonds Gekišs, LTV sporta žurnālists