"Rīgas Zeļļi" pārspēj ''Valmiera Glass''/ViA un izcīna otro uzvaru Latvijas-Igaunijas līgā

ja jaunpienācēja Rīgas ''Zeļļi'', kas izbraukumā ar 78:71 .

Mājās atgriešanās spēle pārbaudītām Valmieras vērtībām - Edmundam Elksnim un Jānim Kaufmanim, kurš arī guva pirmos divus punktus spēlē. Tikmēr Rīgas Zeļļi atbildēja ar efektīviem bumbas tricieniem grozā no augšas. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti, lai gan Zeļļi bija iekrājuši pat desmit punktu pārsvaru. Otro ceturtdaļu lielākoties vadībā bija viesi, mājiniekiem neuzmanības kļūdas uzbrukumā. Tomēr valmierieši spēja sadeldēt deficītu līdz -4. Rīgas Zeļļiem lielu lomu spēlēja Dāvids Vīksne, kurš kopumā mačā iekrāja 20 punktus.

Dāvids Vīksne - "Rīgas Zeļļi" basketbolists

Valmiera ar 38% metienu precizitāti nespēja noķert Rīgas Zeļļus. Otro uzvaru pēc kārtas nokārtojas rīdzinieki, panākums ar 78:71.