Serjogins un Siliņa izcīna otro vietu Rīgas maratonā

0.0

Galvenajā startā klasiskajā maratonā, ņemot vērā itin silto laiku, rezultāti nebija rekordu līmenī. Tā vīriešiem ilgu laiku vadībā atradās mūsu Dmitrijs Serjogins. Taču īsi pirms finiša viņu apsteidza un uzvaru guva Gruzijas skrējējs Daviti Harazišvili. Viņa laiks 2 stundas, 21 minūte un 45 sekundes. Serjogins finišēja otrais, bet trešais bija Renārs Roze.

Intervija - Dmitrijs Serjogins, maratona 2. vietas ieguvējs

Dāmām pirmā pēc 2 stundām, 55 minūtēm un 2 sekundēm finišu sasniedza somiete Jaana Strandvalla. Otrā un trešā bija mūsējās - Anita Siliņa Kažemaka un Anna Kļučņika.

Intervija - Anna Siliņa Kažemaka, maratona 2. vietas ieguvēja

Pusmaratona distancē pilnībā saimniekoja Āfrikas skrējēji, kas izcīnīja visas godalgas. Tā dāmām ar jaunu trases rekordu stunda, 7 minūtes un 13 sekundes uzvarēja kenijiete Džūdija Kemboja. Labākā no latvietēm Jeļena Ābele finišēja devītā.

Intervija - Jeļena Ābele, pusmaratona 9. vietas ieguvēja

Vīriešiem pusmaratonā pirmās četras vietas tika kenijiešiem, bet pirmais pēc stundas bija pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Samvels Mailu - stunda un 21 sekunde. Mūsu Jānis Višķers finišu sasniedza astotais.

Intervija - Jānis Višķers, pusmaratona 8. vietas ieguvējs

Šogad Rīgas maratonā dažādās distancēs kopā startēja vairāk nekā 33 000 dalībnieku no 104 valstīm.