Latvijas kausa izcīņā futbolā rīt sākas pusfināli

Jau rīt Latvijas kausa izcīņā futbolā pusfināli. Galvenās favorītes ir abas pašlaik labākās Rīgas komandas RFS un Riga FC, bet – visādi var būt. Par gaidāmo Andris Auziņš.

Latvijas kausa izcīņā par galveno trofeju un automātisku ceļazīmi uz Eirokausiem palikušas četras pretendentes – RFS komanda pēcpusdienā eksaminēs Tukumu, kam pēdējās piecās spēlēs Virslīgā tikai viens zaudējums.

Intervija - Viktors Morozs, FK "RFS" galvenais treneris

Otrs duelis - vēl saistošāks Virslīgas līdere Riga FC uzņems Liepāju. Kurzemniekiem šī sezona ir pa kalniem un lejām, bet tieši pret Riga FC liepājnieki pēdējos pāris gados spēlē visveiksmīgāk.

Intervija - Tomislavs Stipičs, "Riga FC" galvenais treneris

"Es biju laimīgs un privilēģts pērn, kad trenēju Audu un uzvarēju Latvijas kausā, arī šogad ar Riga FC tas ir mūsu mērķis."

Ja Tukumam un Liepājai neizdosies sagādāt pārsteigumu finālā sagaidīsim jau piekto Rīgas derbiju, kur ierastie neizšķirti vairs nevarēs būt.

Intervija - Viktors Morozs, FK "RFS" galvenais treneris

Intervija - Tomislavs Stipičs, "Riga FC" galvenais treneris

"Domāju, ka visi neitrālie līdzjutēji gaida, ka abas Rīgas komandas tiksies finālā, tad neizšķirts vairs nevarēs būt. Tāds notikums būtu labākais scenārijs Latvijas futbola līdzjutējiem."

Abas kausa spēles jau rītdien! Fināls 25. oktobrī arī LTV7 tiešraidē!