Baltijas "Top" regbija līgas spēle

Baltijas spēcīgākajā TOP līgā šajā nogalē spēlēja abas Latvijas komandas, Miesnieki izbraukumā ar 12:68 piekāpās Kauņai, bet Baltijas vicečempione Livonija savā laukumā uzņēma Viļņas regbija akadēmijas komandu.

Livonija bija šīs spēles favorīte, bet sākums mājniekiem vājš 0:10, bet pirmais puslaiks 12:18, lietuvieši prasmīgi realizēja soda sitienus, bet Livonija bieži pat teicamās situācijās pazaudēja bumbu un pie piezemējumiem tika vien ar spēku. Vadību Livonija ieguva vien otrā puslaika vidū, kad Uvis Vasiļenko veica piezemējumu, bet punktu visam pielika Dāvja Jansona veiktie reidi, kas ļāva Livonijai tikt pie vēl diviem piezemējumiem un grūtā spēlē uzvara ar 41:24.

Intervija - Dāvis Jansons, RFC "Livonia" aizsargs

Livonijas komandai trijās aizvadītajās Baltijas TOP līgā divas uzvaras, bet Miesnieki pagaidām zaudējuši visas trīs spēles, tai skaitā arī savstarpējo cīņu pret Livoniju.