UEFA Konferences līgas otrās kvalifikācijas kārtas spēle "Valmiera FC" - "Tre Penne"

Pārpildītajā Daliņa stadionā 1000 skatītāju klātbūtnē, spēle bija pilnīgs pretstats Sanmarīno redzētajai. Valmierai izcila realizācija. Pirmajās 12 minūtēs Maksims Toņiševs, viesis Nigretti savos vārtos, Roberts Veips un Fražs Kermanī guva četrus vārtus. Valmiera vadībā ar 4-0.

Pēc pārtraukuma vidzemnieki turpināja dominēt. No pašas vārtu priekšas savus otros vārtus spēlē guva Toņiševs.

Pēc tam Emīla Birkas piespēli vārtu guvumā pārvērta senegālietis Ndojs Bet punktu uzvarai pielika Alvis Jaunzems. Valmierai graujoša uzvara ar 7-0.

Intervija - Maksims Toņiševs, "Valmiera FC" pussargs

Divu spēļu summā Valmierai uzvara ar 10:0. Vidzemnieki UEFA Eiropas konferences līgas turnīru turpinās ar dalību 3. kvalofikācijas kārtā.