Mestis hokeja līga. HK "Zemgale/LLU" - "Ketterä"

Mestis līgas otro spēli pēc kārtas pret vicelīderiem Imatras Kettera vienību aizvadīja Zemgale/LLU komanda. Kā zināms, vakar mūsējie piekāpās ar 2-6. Vēl var piebilst, ka Kettera ir pēdējo trīs aizvadīto sezonu līgas čempioni. Tas bija jūtams arī laukumā, un somi uzreiz uzņēmās spēles iniciatīvu. Jau pirmajā periodā ripa divreiz paviesojās Zemgales vārtu vīra Riharda Cimermaņa cietoksnī. 0-2 pēc 1.perioda. Otrajā trešdaļā nekas laukumā būtiski nemainījās. Ripu joprojām vairāk kontrolēja un uzbruka viesi. Vienubrīd Zemgales hokejisti spēlēja lielajā skaitliskajā mazākumā, taču izturēja. Par spīti tam pašā trešdaļas izskaņā Jere Vertanens panāca jau 3-0 Ketteras labā. Pēdējā periodā spēle mazliet izlīdzinājās, un labas izdevības radās arī mājiniekiem. Taču arī Cimermanim nācās vairākkārt glāt zemgaliešus. Vienubrīd viņam bija nepieciešama ārsta konsultācija. Bet pēc tās Rihards atkal stājās vārtos. Rezultāts tā arī nemainījās un jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu ar 0-3.

Intervija - Rihards Cimermanis, HK “Zemgale/LLU” vārtsargs

Pēc atkartotā zaudējuma Kettera hokejistiem, Zemgales komanda Mestis līgas tabulā atkrita vienu vietu zemāk uz 11.pozīciju.