V.I.P. 24. oktobris. Otrais pusfināls

Šis ir “V.I.P.” spēles pusfināls iesācējiem – studijā būs seši erudīti, kas uz Uģa Joksta jautājumiem atbildēs pirmoreiz. Kā saņemties, kā uzdrošināties pieteikties, kad vairākas sezonas erudīcijas spēle bijusi tikai neklātienes sabiedrotais? Ugunskristības piedzīvos komandas, kuru kapteiņi ir mākslas maģistre Ieva Kļava un fizikas bakalaurs dabaszinātnēs Edgars Kūms. 

Ieva Kļava – komandas kapteine. Mākslas maģistre, šobrīd rūpējas par dzimtas turpinājumu un attīsta ģimenes saimniecību. 17 gadus nostrādājusi akadēmiskās mūzikas producēšanā. Sirdslieta ir ūdenstūrisms un garo distanču airēšana, klasiskā mūzika un džezs. Patīk kopīgi piedzīvojumi ar draugiem, vislabāk dabā. 

Viesturs Spalis – strādā par ārstu Paula Stradiņa KUS Neatliekamās medicīnas centrā. Patīk laba mūzika, braukt ar velosipēdu un pārgājieni. Ar pārējiem komandas dalībniekiem viņu vieno tas, ka visi dziedājuši vienā korī. 

Intars Berķis pēc nodarbošanās ir ceļu projektēšanas inženieris. Paralēli darbam atsācis studijas RTU maģistrantūrā. Patīk smagā mūzika, velobraukšana, arī erudīcijas spēles. 


Edgars Kūms – komandas kapteinis. Dzīvo Rīgā, bet dzimtā pilsēta ir Jūrmala, kurai joprojām ir īpaša vieta Edgara sirdī. Šobrīd strādā banku sfērā. Interesējas par kino, sportu, mūziku, arī vēsturi. Vienu vai divas reizes nedēļā noskatās kādu filmu kinoteātrī. “Forum Cinemas” kinoteātris ir gluži kā otrās mājas. 

Vita Jevdokimova – kapteiņa draudzene. Zobārste, uztura speciāliste, kā arī lektore Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Spēku smeļas pastaigās, klausoties mūziku, ceļojot un apmeklējot koncertus. Negaršo plovs un necieš cilvēkus, kas kavē. 

Jānis Laivenieks – cīņu biedrs erudīcijas spēlēs. Daudz stundu pavada svaigā gaisā. Ir savos labākajos gados, taču brīvajā laikā fantazē par došanos pensijā. Zina tikai nebūtiskus faktus.