Verpakovskis atgriežās futbola laukumā FK PPK komandas sastāvā

0.0

Trešās līgas turnīrā tagad notiek finālposms, kur 8 labākās komandas pēc izslēgšanas sistēmas pa pāriem noskaidro vietu un ceļazīmju sadalījumu uz 2.līgu. Māris Verpakovskis laukumā devās PPK vienības sastāvā pret Tukums 2000 3 komandu. PPK trenē cits bijušais Latvijas izlases futbolists Jurijs Žigajevs, bet komandas viens no patroniem ir aktieris Kristiāns Kareļins. Verpakovskis laukumā pabija 45 minūtes. Vārtus neguva, bet komanda izvirzījās vadībā ar 3-0.

Intervija - Māris Verpakovskis, FK “PPK”futbolists

Arī otrajā puslaikā, lai arī mājinieku pārsvars pār tukumniekiem nebūt nebija ļoti liels, viņi labi izmantoja viesu robus aizsardzībās, un guva vēl 3 bez atbildes vārtus. Līdz ar to tika gūta uzvara mačā ar 6-0. Bet divu spēļu summā 9-0. Un ceļazīme uz 2.līgu nākamgad ir rokā.