вторник, 16. августа

Именины: Astrīda, Astra

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs nosauc sastāvu

Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs nosaucis sastāvu pirmajām D līgas spēlēm. Viņa rīcībā pirmo reizi būs teju visi izvēlētie spēlētāji – iztrūks vien pamat vārtsargs Roberts ozols. Plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

Latvijas izlases pamatvārtsargs Roberts Ozols šoreiz nespēs palīdzēt, jo iedzīvojies savainojumā. Bet salīdzinot ar marta spēlēm valstsvienību pastiprinās Roberts Uldriķis, Dāvis Ikaunieks, Artūrs Zjuzins un vēl vairāki spēlētāji aizsardzības līnijā, kā arī vārtsargs Krišjānis Zviedris.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Sastāvā iekļauts arī vidējās līnijas līderis Jānis Ikaunieks. Viņš izlaidis pēdējās divas KuPS komandas spēles Somijas čempionātā.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

D līgā savā grupā Latvija spēlēs pret Moldovu, Andoru un Lihtenšteinu. Mērķis ir acīmredzams.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Kazakevičs ir ļoti priecīgs par uzbrukuma līniju. Regulāri un rezultatīvi savos klubos spēlē Polijas vicečempions Vladislavs Gutkovskis, Nīderlandes kluba Cambuur uzbrucējs Roberts Uldriķis, Valmieras līderis Raimonds Krollis un Čehijas kluba Jabloņec uzbrucējs Dāvis Ikaunieks.

Treniņnometni izlase sāks svētdien. Pirmā spēle savā laukumā pret Andoru trešajā jūnijā, pēc tam Rīgā mačs ar Lihtenšteinu, bet tad izbraukumā spēkošanās ar Moldovu un Lihtenšteinu.

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]