PČ kvalifikācijas turnīrs florbolā. Dānija 5:7 Latvija

Pasaules rangā Latvija ir 5., bet Dānija 10. Šīs cīņas uzvarētājs praktiski nodrošinātu vietu Pasaules čempionātā.

Gan pirmā, gan otrā perioda sākumā Dāņi guva pa diviem vārtiem – kā arī realizēja vairākumu – Latvija atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Līdz ar to dāņi bija vadībā ar 5-2.

Vēl otrajā periodā Rolands Kovaļevskis panāca 3-5. Bet trešajā trešdaļā Latvija ilgi nespēja realizēt milzīgo pārsvaru. Aktivitāte gan deva savu – nopelnīts soda metiens – to realizēja Kovaļevskis. Spiediens auga spēkā un Morics Krūmiņš izlīdzināja rezultātu. Latvija visiem spēkiem metās pēc uzvaras un mūsu Panorāmas tiešraides laikā sestos Latvijas vārtus guva Pēteris Trekše. 2 sekundes pirms mača beigām Trekše realizēja soda metienu, guva savus trešos vārtus spēlē un nodrošināja Latvijai uzvaru ar 7-5.

Intervija - Pēteris Trekše, Latvijas valstsvienības uzbrucējs

Pateicoties šai uzvarai Latvija garantējusi vietu Pasaules čempionātā. Neskatoties uz to rīt jāaizvada grupas pēdējā spēle ar Islandi.