Uz Indiju ar "Minsk" motociklu – gatavošanās process LTV7 ēterā – "Ar sapni mugursomā"

Mārcis Pļaviņš ir 30 gadus jauns piedzīvojumu meklētājs, kurš 29. aprīlī viens pats dosies 20 000 kilometru garā ceļojumā no Latvijas līdz Indijai un atpakaļ ar 23 gadus vecu Minsk motociklu. 25. aprīlī un 2. maijā LTV7 ēterā būs skatāmas divas raidījuma "Ar Sapni Mugursomā" ievadsērijas par gatavošanos šim drosmīgajam ceļojumam.

Raidījumā Mārcis stāstīs par iemesliem, kāpēc nolēmis doties šādā avantūrā, par laikietilpīgo un sarežģīto gatavošanās procesu. “Ir neskaitāmi daudz lielu un sīku lietu, par kurām ir jādomā vienam braucot tik tālā ceļā ar motociklu, kurš nav paredzēts tādai slodzei,” stāsta Mārcis. 

125 kubikcentimetru «Minsk» motocikls ir leģendārs – laukos, gandrīz katrs otrais savulaik uz tāda ir sēdējis – nevar noliegt, ka šis motocikls daudzos cilvēkos raisa nostalģiskas jūtas un atmiņas – domās liek atgriezties bērnībā, kad vēl sapņojām par to, kas būsim, kad izaugsim lieli. 

“Mums visiem ir sapņi – lietas, kuras dzīvē vēlamies izdarīt,” stāsta Mārcis, “Bet bieži mēs mēdzam tos pastumt malā, jo šķiet, ka tie ir pārāk nesasniedzami. Man, godīgi sakot, reizēm pašam paliek bail no saviem sapņiem, bet es gribu zināt, ka esmu izdarījis visu, lai tos piepildītu”.

Mārča ceļojums sāksies 29. aprīlī un ilgs aptuveni sešus mēnešus. Ceļā piedzīvotajam līdzi varēs sekot oficiālajā bloga lapā – arsapnimugursoma.lsm.lv. Pēc atgriešanās plānots raidījuma turpinājums LTV7.