Iekārto savu hokeja laukumu. Kristiāns Krists Birķis

Mums vēl Tautas sporta rubrika Iekārto savu hokeja laukumu. Līdz pieteikumu iesūtīšanas beigām palikušas vien piecas dienas. Pie vieniem no ātrākajiem pieteikumu iesūtītājiem Valdlaučos viesojās Matīss Timofejevs.

Valdlaučos hokeja laukums ir jau kopš 2008.gada. Toreiz vietējie censoņi to izveidoja galvenā aktīvista Kristiāna Birķa pagalmā. Ar katru gadu laukums kļūst aizvien labāks. Lai tas tā būtu savu roku pielicis arī vienīgais Valdlauču hokeja slavas zāles pārstāvis Ilgvars.

Hokeja laukumsValdlaučos tiek ierīkots jau septīto ziemu. Sezona ar apmaļu uzstādīšanas darbiem sākas jau rudenī. Pagaidām gan šeit ir vien ļoti zemas apmales. Augstākām apmalēm materiāla pietiek vien laukuma galos. Ziemā tas izskatās šādi. Tieši materiāls apmalēm ir viena no lietām, kas šiem jauniešiem ir nepieciešama. Tomēr lielākā nepieciešamība ir plēve.

Sinhrons - Kristiāns Krists Birķis, Valdlauču hokeja laukuma ierīkotājs

Lai Valdlaučos un visā Latvijā atkal sāktos lielais hokejs, protams nepieciešams sals. Lai noskaidrotu, kad to varam sagaidīt devāmies pie LTV laika ziņu vadītāja Toma Briča.

Sinhrons - Toms Bricis, sinoptiķis

Tātad Jums visiem vēl ir gana daudz laika, lai ierīkotu savu hokeja laukumu. Taču laika, lai iesūtītu savu pieteikumu Aldara un LTV Tautas sporta akcijai Ierīko savu hokeja laukumu ir pavisam maz – to varat darīt līdz 19.novembrim. Savukārt tos laimīgos, kuri iegūs daļu no Aldara sarūpētājiem 10 000 eiro paziņosim 24. novembrī.