"Metta" pēdējā mājas spēlē uzņem FC "RFS"

0.0

Mettas galvenais uzdevums Daugavas stadionā sezonu mājinieku statusā noslēgt ar uzvaru. RFS nepieciešama uzvara, lai nonāktu punkta attālumā no čempiontitula. Rezultātu viesi atklāja jau 14. minūtē. Precīzs bija Stefans Paničs. Puslaika izskaņā Metta pārveda spēli uz otru laukuma pusi. Izdevās nopelnīt arī tiešo brīvsitienu, bet Džordans Benders sita pāri vārtiem.

Otrā puslaika sākumā par bumbas nedošanu pretiniekam dzelteno kartīti saņēma Mettas treneris Andris Riherts. 68. minūtē pēc stūra sitiena Herdi Prenga panāca 2:0, gūstot 100. vārtus RFS komandai šosezon. Vienus vārtus Bruno Melnis spēles izskaņa atguva, bet līdz izlīdzinājumam netika.

Intervija - Dmitrijs Zelenkovs, FC "RFS" spēlētājs

Nākamajā spēlē RFS var nodrošināt uzvaru Latvijas virslīga otro gadu pēc kārtas.