UEFA Eiropas līgas trešajā spēlē vakar vakarā "RFS" cienījamā spēlē piekāpās spēcīgajai Vācijas "Eintracht"

0.0
UEFA Eiropas līgas trešajā spēlē vakar vakarā Latvijas čempionvienība RFS labā spēlē tomēr piekāpās spēcīgajai Vācijas "Eintracht". Šodien komanda atgriezās Latvijā un lidostā Rīga viņus sagaidīja Matīss Timofejevs.

Jau no pirmajām minūtēm RFS rādīja atzīstamu sniegumu, ne tikai aizsardzībā, bet arī uzbrukumā.

Arī otrajā puslaikā ļoti līdzvērtīga cīņa. 78. minūtē RFS tomēr zaudēja vārtus – pacietīgu uzbrukuma izspēli ar precīzu sitienu noslēdza Hugo Lāšons. Eintracht vadībā ar 1-0. Nākamajā uzbrukumā RFS bija ļoti tuvu izlīdzinājuma panākšanai. Izcilu individuālo meistarību nodemonstrēja somu leģionārs Adams Marhijevs, bet viņa sistā bumba trāpīja vārtu pārliktnim. Līdz ar to RFS ļoti cienījamā spēlē zaudējums ar 0-1.

Intervija – Roberts Savaļnieks, "FC RFS" aizsargs

Intervija – Adams Marhijevs, "FC RFS" pussargs

Pirmdien RFS Virslīgas spēle ar Mettu, bet trešdien Latvijas kausa finālspēle. Nākamā EL spēle RFS 7. novembrī savā laukumā pret Beļģijas "Anderlecht".