Baltijas kausa pusfināls futbolā sievietēm Latvija - Fēru salas

0.0
Latvijas sieviešu futbola izlase šodien Baltijas kausa pusfinālā tikās ar Fēru salu valstsvienību. No "LNK Sporta parka" ziņo korespondents Matīss Timofejevs.

Iepriekšējos 2 Baltijas kausos latvietes palika pēdējā vietā. Baltijas kausa ietvaros Latvija līdz šim Fēru salām zaudējusi abās cīņās gan 2016. gan 2022. gadā. Latvijai šoreiz jāiztiek bez vienas no līderēm Olgas Ševcovas.

Spēli labāk sāka Fēru salu izlase – viešņas pat norībināja Latvijas vārtu stabu.

Mājinieču rindās ļoti aktīva bija Karlīna Miksone – tieši viņa ar individuāli skaistu apspēlēšanas manevru izkārtoja sev vārtu gūšanas iespēju un spēja to izmantot. Latvija vadībā ar 1-0. Puslaika izskaņā vēl mājinieces pamanījās trāpīt pa vārtu pārliktni.

Pēc pārtraukuma iniciatīva pārgāja Fēru Salu izlases rokās – pēc pamatīga jucekļa Latvijas vārtu priekšā viešņas tomēr iebakstīja bumbu vārtos un panāca 1-1. Pēc brīža Fēru salu dāmas arī trāpīja pa vārtu pārliktni. Latvija sāka spēlēt aktīvāk un pēc skaistas Suvitras piespēles otros vārtus spēlē guva Miksone. Latvijai uzvara ar 2-1.