OHL spēlē "Prizma" sagrauj "Rīgas Hokeja skolu"

0.0

"Rīgas HS" kā ierasts ir U-18 izlases bāzes komanda. Lielākā daļa spēlētāju ir 16,17 gadus veci.
Prizmai daudz pieredzējušāks sastāvs ar tādiem hokejistiem kā Edijs Brahmanis, Roberts Jekimovs un Vitālijs Pavlovs un Armands Bērziņš.
Sākumā labi vārtos darbojās Rīgas vārtsargs Ivans Kufterins. Tomēr perioda vidū Prizma savu pārsvaru pārvērta gūtos vārtos. Emīls Ezītis panāca 1-0.
Trešdaļas izskaņā Ezītis vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu un Prizma priekšā ar 2-0. Otro periodu ļoti aktīvi sāka "Rīgas HS", bet vārtus atkal guva Prizma. Vārtu priekšā neatlaidīgs bija Emīls Ezītis. Viņš izcēlās jau trešo reizi spēlē - Emīlam Hattrick un mājiniekiem vadībā ar 3-0. Trešajā trešdaļā vēl viens vārtu guvums Ezītim un Prizma priekšā ar 4-0. Viņa komandas biedri bija precīzi vēl trīs reizes un Prizmai uzvara ar 7-0.

Intervija - Emīls Ezītis, HK "Prizma" uzbrucējs

Pateicoties uzvarai "Prizma" nostiprinājusies 4. vietā. Rīgas hokeja skola ir 6.