Latvijas handbola Virslīgā "ASK/Zemessardze RSU" sagrauj Ludzas "Latgols" komandu

0.0

Latvijas handbola Virslīgā šodien ASK/Zemessardze RSU komanda savā laukumā eksaminēja Ludzas Latgols handbolistus. Mājinieki jau ar pirmajām minūtēm uzņēmās iniciatīvu un strauji izvirzījās vadībā ar 9-1. Puslaika vidū "pamodās" arī ludzānieši un spēle izlīdzinājās. Puslaiks beidzās 17-9.

Otrā puslaika sākums šoreiz veiksmīgāks bija Latgols handbolistiem, un viņi samazināja atpalicību līdz 6 vārtiem. Taču tad atkal spēles grožus savās rokās ņēma ASK, un rezultāts jau auga par labu laukuma saimniekiem. Spēles beigās viņi jau bija sarūpējuši 15 vārtu pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 33-18. Uzvarētāju labā 8 vārtus guva Ingus Kristiāns Jonuška, bet sešas reizes rezultatīvs bija norvēģis Bendiks Sagors.

Internets - Ingus Kristiāns Jonuška, "ASK/Zemessardze RSU" handbolists

ASK/Zemessardze RSU komandai šī bija pirmā uzvara oficiālās spēlēs pēc zaudējumiem Baltijas līgā.