"VEF Rīga" ar uzvaru pār "Baskets Bonn" startē basketbola Čempionu līgā

0.0
Šovakar pirmo spēli FIBA Čempionu līgas sezonā aizvadīja Latvijas spēcīgākais basketbols klubs "VEF Rīga", kas savā laukumā uzņēma Bonnas "Telekom Baskets" no Vācijas. No arēnas "Rīga" ziņo sporta korespondents Andris Auziņš.

"VEF Rīga" sezonas pirmo Čempionu līgas spēli pret vācu Bonnas komandu sāka spīdoši – pirmie četri punkti "VEF" amerikāņa Sanona kontā. "Bonna" vēl pirms divām sezonām triumfēja šajā turnīrā, bet šovakar Čempionu līgas debitants trenera arodā Mārtiņš Gulbis ar savu spēles plānu vāciešiem vieglu pastaigu neļāva rīkot.

"Bonna" pirmo reizi vadībā nokļuva vien minūti pirms ceturtdaļas beigām. Nonākuši zaudētājos grožus savās rokās ņēma "VEF" kapteinis Dairis Bertāns, viņa trejači, caurgājieni un pārķertās bumbas ļāva atpūtā iet vien ar -1. Betānam jau 22 punkti.

Kapteinis bija karsts arī otrajā puslaikā, kad viņa tālmetiens ievadīja "VEF" 9 punktu izrāvienu, bet pirms pēdējām desmit minūtēm "VEF Rīgai" atkal -1. Arēna eksplodēja, kad "VEF" trīsreiz pēc kārtas trāpīja tālmetienus kārtējo reizi pārņemot vadību. To desmitkārtējā Latvijas čempione vairs neatdeva ne mirkli – sīvā cīņā Čempionu līgas pirmajā spēlē izcīnot uzvaru ar 86:72.