OHL spēlē "Prizma" sakauj "Rīgas" hokejistus

0.0

Rīgas Prizma šo sezonu sāka ar uzvaru pār čempioni Mogo, bet nākamajos divos mačos piedzīvoti sāpīgi klupieni. Oļega Sorokina trenētā Rīgas hokeja skola neskatoties uz trim zaudējumiem pēc kārtas un jaunu sastāvu Latvijas augstākajā līgā pirmā guva vārtus – kapteinis Kārlis Česlis bija acīgs vārtu priekšā. Pirmā trešdaļa beidzās ar 1:1, precīzs Prizmai bija Edijs Brahmanis, turklāt Prizmai vēl bija iespējas pārņemt iniciatīvu ne tikai laukumā, bet arī rezultātā. To gan izdevās izdarīt vien otrās trešdaļas noslēgumā, kad tablo vēstīja neizšķirtu 2:2, bet izcils trāpījums pēc iemetiena izdevās Kristeram Bormanim un 3:2, bet perioda izskaņā Roberts Jekimovs panāca jau 4:2. Vairs vārti pēdējā trešdaļā netika gūti un Prizmai otrā uzvara četrās spēlēs.

Intervija - Kristers Bormanis, HK "Prizma" uzbrucējs

Rītdien Baltijas līgā hokejā divas spēles – abas mūsu spēcīgākās komandas Mogo un Zemgale savos laukumos uzņems viesus Lietuvas un Igaunijas.