Latvijas regbija čempionāta finālmača spēle "Ķekava/Miesnieks" - "Baltic XL/Livonija"

0.0

Finālmača starta sastāvos abu klubu rindās bija notikušas izmaiņas, ko ieviesa vairāku pamatvirknējumu spēlētāju iztrūkums. Ņemot vērā šīs sezonas rezultātus par favorītiem uz papīra tika uzskatīti livonieši. Par spīti tam spēli ļoti aktīvi uzsāka Miesnieku regbisti. Jau 5.minūtē Artūrs Alainis izdarīja pirmo piezemējumu. Vēl pēc dažām minūtēm to pašu paveica arī Agris Apkalns. Miesnieki iesita arī realizācijas sitienu un pēc 12 minūtēm rezultāts bija 12-0. Arī turpmāk vairāk uzbruka viesi.

Otrā puslaika sākumā kļūdījās Livonijas regbisti, un Elmārs Šefanovskis izdarīja trešo piezemējumu, panākot 17-0. Pēc tam livonieši atkal nospēlēja pavirši aizsardzībā un Aleksis Eglītis palielināja Miesnieku pārsvaru uz 22-0. Tikai mača pēdējās 12 minūtēs atdzīvojas Livonijas regbisti. Viņiem izdevās izdarīt divus piezemējumus un trāpīt realizācijas sitienu, bet ar to bija par maz. Skanot beigu svilpei, Miesnieki varēja gavilēt. Gūstot uzvaru ar 22-12, viņi atkal tika kronēti par Latvijas čempioniem.

Intervija - Emīls Balodis , "Miesnieki" kapteinis

Jāatzīmē, ka Miesnieku regbistiem šis ir jau 16-ais Latvijas čempionu tituls kluba vēsturē.