Sākas Latvijas hokeja čempionāta sezona

0.0

Aukstums nebūt nebija šķērslis, lai uz Baltijas hokeja čempionāta atklāšanas spēli atnāktu prāvs līdzjutēju pulks. Šosezon komandu skaits samazinājies, lielākais zaudējums ir hokeja kluba Kurbads nespēlēšana.

Pērnās sezonas čempione Mogo sastāvu papildinājusi ar vairākiem pašmāju hokejistiem. Spēcīgākais papildinājums ir aizsargs Kristaps Sotnieks. Šodien spēle tika pārtraukta jau pēc četrām minūtēm, kad saplīsa stikls pie noraidīto soliņa. Pēc pusstundu ilgas pauzes spēle atsakās un pirmie rezultātu atklāja mājinieki. Pretuzbrukumā precīzs bija Elviss Želubovskis. Otrajā periodā Mogo rezultātu dubultoja Krišjānis Rēdlihs. Spēlē neiztika arī kādas asākas epizodes. Taču spēles ritējumu tas nemainīja. Sezonas atklāšanas mačā ar 2:0 uzvaru izcīnīja Mogo hokejisti.