Valmieras olimpiskajā centrā šodien noslēdzās Latvijas čempionāts 25 metru baseinā

0.0

Ar sacensību trešo dienu Valmieras olimpiskajā centrā šodien noslēdzās Latvijas čempionāts 25 metru baseinā. Sacensībās piedalījās 300 peldētāji, to skaitā arī no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Gruzijas. Vairākas uzvaras guva sportisti, kas tikko bija startējuši Eiropas čempionātā Belgradā. Tā 100 metros brīvajā stilā sīvā cīņā nepārspēts palika Jegors Mihailovs. Savukārt 200 metros kompleksajā distancē ļoti pārliecinoši pirmais bija Nikolass Deičmanis – 2 minūtes un 1,68 sekundes. 200 metros tauriņstilā uzvarēja vēl viens kontinenta čempionāta dalībnieks Reds Rullis. Ar rezultātu 2 minūtes un 1,53 sekundes viņš bija ļoti apmierināts.

Intervija - Reds Rullis, 200 m tauriņstila distances uzvarētājs

Pie divām zelta medaļām vienā vakarā tika Elizabete Paula Ozola. Viņa bija labākā gan 50 metros uz muguras, gan 100 metru brīvā stila distancē – 57,62 sekundes. Vēl 50 metros brasā par čempioniem kļuva Evelīna Šidlovska un Rihards Kahanovskis. Bet 1500 metros brīvajā stilā zelts tika Oļegam Mihailovam.