Latvijas futbola virslīgas spēlē "Riga" atspēlējas un maču ar RFS noslēdz neizšķirti

0.0

Futbola Virslīgas otrā apļa centrālā spēle LNK stadionā sākās ar mājinieku RFS ofensīvu. Pirmās 20 minūtes bumbu pārsvarā kontrolēja viņi. Tāpēc nebija nekāds brīnums, ka pēc stūra sitiena 10.minūtē RFS aizsargs Žiga Ļipuščeks sev raksturīgā stilā ar galvu raidīja bumbu pretinieku vārtos. Pavisam drīz Ļipuščekam bija lieliska iespēja pārsvaru dubultot. Taču viņa izpildīto 11 metru soda sitienu tvēra rīdzinieku vārtsargs Rihards Matrevics. Pēc šīs epizodes spēle izlīdzinājās, tomēr labu momentu bija maz, un pēc 45 minūtēm 1-0 vadībā RFS. Otrā puslaika sākumā skaista kombinācija izdevās laukuma saimniekiem, un Ismails Diomonde panāca jau 2-0 par labu RFS. Tūlīt sekoja "Riga FC" atbilde, un pēc Mankenda centrējuma Osejnovs Niangs no vārtu priekšas raidīja bumbu RFS vārtu tīklā. Nepagāja ilgs laiks, kad pēc soda sitiena izspēles Baba Musahs panāca izlīdzinājumu. Atlikušajās 20 minūtēs abas komandas turpināja uzbrukt. Vairāk momentus radīja RFS futbolisti. Tomēr rezultāts vairs nemainījās, un tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 2-2.