Eiropas tenisa turnīrs "Riga Open"

0.0

Uz Rīgas turnīru Lielupes kortos trijās vecuma grupās bija ieradušies 250 jaunie tenisisti no 19 valstīm. Pie vairākiem čempionu tituliem tika arī Latvijas pārstāvji. Tā vecuma grupā U 12 pirmo vietu ieguva Sebastians Sauša, kas finālā divos setos pārspēja Robinu Sepu no Igaunijas. Vēl divas uzvaras mūsu meitenes izcīnīja U 12 un 16 grupās. Toties U 16 grupā zēniem mūsu Ēriks Valeinis finālā ar 1-6 un 2-6 piekāpās polim Janam Skržinskim un palika otrajā vietā.

Intervija - Ēriks Valeinis, U 16 2.vietas ieguvējs

Otrais palika arī Gustavs Brižs, kurš U 14 grupā izšķirošajā mačā trijos setos zaudēja Markam Tverskojam no Lietuvas. Vēl U 14 meiteņu finālā triumfēja Eļizaveta Aņikina no Igaunijas, kura ar 6-2 un 7-6 uzvarēja indiešu izcelsmes jaunzēlandieti Jašvitu Thumalu.