Ervīns Grencis uzvar Super Bagiju klasē

0.0

Ja vadītos tikai no tā, kā noslēdzās Eiropas čempionāta 2. posms, tad varētu apgalvot, ka viss bija "lieliski". Tas tāpēc, ka Super bagiju finālā uzvarēja mūsu Ervīns Grencis. Viņš vienīgais no trim latviešiem iekļuva finālā. Jau no starta Grencis ieguva līdera pozīciju, un par spīti visiem sāncenšu mēģinājumiem viņu apsteigt, nosargāja līdz pat finišam. Otrais bija čehs Petrs Nikodems, bet trešais holandietis Maiks Bartelens. Atgādināsim, ka pirms gada Grencis Bauskā priecājās par 3. vietu.

Intervija - Ervīns Grencis, posma uzvarētājs Super Bagiju klasē

Bagiju 1600 klases finālbraucienā diezgan stabili uzvarēja vācietis Stevens Laubahs, kurš aiz sevis atstāja Stīnu Jasperu no Nīderlandes un Jakubu Novatniju no Čehijas. Dramatiski ritēja Junioru bagiju fināls. Visu braucienu laika pirmajā pozīcijā braši turējās holandietis Natans Otinks, taču pirms pēdējā līkuma viņa auto tehnisku problēmu dēļ zaudēja ātrumu, bet apmēram 30 pirms finiša apstājās pa visam. To izmantoja un par posma uzvarētāju kļuva francūzis Malons Feuilade, kā arī divas čehu dāmas - Eliška Pitlounova un Eliška Plna. Vēl Kroskāru klasē Francijai otro uzvaru nodrošināja Davids Meats. Nākamais Eiropas autokrosa čempionāta posms notiks pēc nedēļas tepat kaimiņos - Lietuvā.