"Rīgas Zeļļi" sīvā cīņā pieveic "Ventspili" un izcīna pirmo uzvaru LBL pusfināla sērijā

"Ventspils" komanda šodien Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas pirmajā spēlē uzņēma debitanti "Rīgas Zeļļi" vienību. No Ventspils ziņo sporta korespondents Andris Auziņš.

Pusfināla sēriju starp Ventspils un Rīgas Zeļļu komandām desmitkārtējā Latvijas čempione Ventspils sāka ar ļoti garu sastāvu – tas it sevišķi ļāva dominēt Ronaldam Zaķim, kuram sākumā septiņi no ventspilnieku 10 punktiem. Zeļļi pretī lika veiklību, kas bieži vainagojās ar iespaidīgām epizodēm. Tālmetienos vairāk veicās zeļļiem, kas puslaikā deva +5 rīdziniekiem. Turklāt pirmās ceturtdaļas ventspilnieku līderis Zaķis guva savainojumu laukumā neatgriežoties, pamatcentra iztrūkums Ventspilij situāciju sarežģīja ļaujot Zeļļiem izšķirīgajā ceturtdaļā pārņemt vadību. Ventspils vairākkārt panāca neizšķirtu vēl vairāk nokaitējot atmosfēru arēnā. Zeļļi pēdējos uzbrukumus uzticēja leģionāriem – viņi nepievīla. Pie -3 gan pēdējā sekundē Ventspils vēl tika pie pēdējās cerības metiena, tas grozā nelidoja un Zeļļiem uzvara ar 100:97.

Intervija - Dāvids Vīksne, BK "Rīgas zeļļi" uzbrucējs

Sērijā līdz trim uzvarām Zeļļi tagad ir vadībā ar 1-0, nākamā spēle pirmdien Daugavas sporta namā.