Latvijas hokeja izlasei pievienojies NHL kluba Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins

Latvijas hokeja izlasei pievienojies NHL kluba Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins. Viņš norādīja, ka medijiem šajā pavasarī intervijas vairs nesniegs. Treniņā viesojās Matīss Timofejevs.

Latvijā Elvis Merzļikins ieradās vakar, bet šorīt kopā ar izlasi bija jau rīta nodarbībā vieglatlētikas manēžā. Pēc treniņa uz ledus Elvis sarunā ar medijiem atbildēja tikai uz pirmo jautājumu, paziņojot, ka šajā pavasarī intervijas vairs nesniegs.

Intervija - Elvis Merzļikins, Latvijas hokeja izlases vārtsargs

Valstsvienības rindas pastiprinājuši vairāki hokejisti, kuri nupat noslēguši sezonu klubā. Starp viņiem arī izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš. Viņa un Kristofer Binduļa komanda Mihalovces "Dukla"Slovākijas ekstralīgas pusfināla sērijā ar 2-4 piekāpās "Nitra" vienībai.

Intervija - Kaspars Daugaviņš, Latvijas hokeja izlases kapteinis

Iepriekšējā pasaules čempionāta izlases rezultatīvākais spēlētājs Rihards Bukarts pēc sezonas veica aklās zarnas operāciju. Treniņnometnes sākumā viņš trenējās individuāli, bet nu atsācis pilna kontakta treniņus.

Intervija - Rihards Bukarts, Latvijas hokeja izlases uzbrucējs

Ērika Visocka vadībā hokejisti turpina strādāt pie fiziskās sagatavotības uzlabošanas. Treniņi notiek gan svaru zālē, gan jaunajā vieglatlētikas manēžā.

Intervija - Ēriks Visockis, Latvijas hokeja izlases fiziskās sagatavotības treneris

Šīs nedēļas izskaņā Latvijas izlasei izbraukumā divas pārbaudes spēles ar Šveici, bet pasaules čempionāts Čehijā sāksies 10. maijā.