Bots/Plūme Siguldā izcīna uzvaru Sprinta kausā un kopvērtējumā un Aparjods PK posmā un ieņem otro vietu

Pasaules kausa izcīņas 8.posma otrā diena tika gaidīta ar cerībām domājot par vīriešu startiem. Pēc pirmā brauciena līdera godā bija Kristers Aparjods. Tomēr otrajā braucienā Kristeru apsteidza vācietis Fēlikss Lohs. Tādējādi Aparjodam tika 2.vieta.

Intervija - Kristers Aparjods, PK posma 2.vietas ieguvējs

Gints Bērziņš divu braucienu summā ieņēma 6.pozīciju. Patiecoties 3.vietai Siguldā uzvaru Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā sev nodrošināja vācietis Maks Langenhans. Posma noslēgumā sekoja Sprinta kausa sacensības. Te spīdēja mūsu divnieku ekipāža Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kas atkal svinēja uzvaru. Viņiem triumfs arī Sprinta kausa sezonas kopvērtējumā.

Intervija - Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, Sprinta kausa uzvarētāji

Otra Latvijas ekipāža Eduards Ševics Mikeļševics un Lūkas Krasts Sprinta kausā ierindojās 7.vietā. Dāmām Sprinta kausā no četrām latvietēm labākā izrādījās Kendija Aparjode, kas izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties tikai uzvarētājai Jūlijai Taubicai. Vācietei triumfs arī sezonas ieskaitē.

Intervija - Kendija Aparjode, Sprinta kausa 2.vietas ieguvēja

Otrais Sprinta kausā bija arī Kendijas brālis Kristers Aparjods, kurš priekšā atkal palaida tikai Fēliksu Lohu. Toties Sprinta kausā dāmu ekipāžām labākās no latvietēm bija Anda Upīte un Zane Kaluma, kuras uzrādīja ceturto rezultātu. Bet nepārsētas te palika Andrea Fetere un Mariona Oberhofere no Itālijas. Jau pēc nedēļas Siguldā notiks sezonas noslēdzošais 9. Pasaules kausa posms.