"VEF Rīga" jaunajā "Arēnā Ogre" uzveic BK "Ogre"

Ogres spēkošanās pret Latvijas čempioni VEF Rīga pirmajā puslaikā bija īsta paraugstunda spēlei aizsardzībā – pirmajās astoņās minūtēs ogrēnieši pretiniekiem atļāva iemest vien deviņus punktus, paši izvirzoties vadībā pat ar +9. Ogre spēlēja tik labi, ka VEF pirmo reizi spēlē vadībā izvirzījās vien puslaika beigās pēc leģionāra Adamsa tālmetiena, bet atpūtā ejot VEF vadībā ar astoņiem punktiem. Puslaikā liels spēles laiks 13 minūtes arī Latvijas valstsvienības kapteinim Dairim Bertānam, kuram šī bija pirmā spēle pēc savainojuma, ko guva Pasaules kausa finālturnīrā.

Pēc atpūtas Bertāns un visa VEF komanda daudz veiksmīgāk realizēja tālmetienus un ar vairākiem izrāvieniem panāca teju 20 punktu pārsvaru, bet spēli VEF uzvarēja ar 94:74. Dairim Bertānam 23 minūtēs 8 punkti. Un pēc spēles arī kārtīga autogrāfu sesija jaunajiem līdzjutējiem.

Intervija - Dairis Bertāns, "VEF Rīga" aizsargs

Jau nākamnedēļ VEF Rīga komandai sāksies FIBA Čempionu līgas sezona, pirmajā spēlē savā laukumā vefieši tiksies ar Jāņa Timmas pārstāvēto Turcijas Darušafaka.