Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Auda" - FK "METTA"

Jāņa Skredeļa stadionā tabulas viducī esošā Audas komanda uzņēma divas vietas augstāk atrodošos Mettas vienību. Spēles pirmajā puslaikā pārsvars bija Audas futbolistiem. Viņi to realizēja tikai puslaika izskaņā, kad nigērietis Abidions Oguņiji panāca 1-0. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, bet tik un tā otros vārtus guva Auda. Šoreiz precīzs sitiens padevās Džonam Atuki. Metta vēl centās atspēlēties, un 7 minūtes pirms spēles beigām Vladislavs Fjodorovs, rezultatīvi nospēlēja vārtu priekšā, un spēja dot cerību staru savai komandai. Tomēr jau pēc dažām minūtēm savus otros vārtus mačā guva Oguņiji, uzstādot spēles beigu iznākumu – Audas uzvara ar 3-1.

Intervija - Deniss Meļņiks, FK “Auda”pussargs

Spēles iznākums gan neko nemainīja turnīra tabulā – Auda ir sestā, bet Metta ar diviem punktiem vairāk ieņem 4.pozīciju.