"Riga FC" telpu futbolisti kļūst par Latvijas čempioniem

Par Latvijas čempioniem telpu futbolā kļuva Riga futbolisti, kuri ar 5:2 pieveica RFS un finālsērijā bija pārāki ar 3-1. Turpina Normunds Melderis.

Finālsērijas 4.spēlē starp Riga FC – RFS Futsal vienībām pēc samērā līdzīgā cīņas sākuma daudz kas izšķīrās pirmajā puslaikā no 14. līdz 16.minūtei, kad Rīga futbolisti pamanījās gūt trīs vārtus. Vispirms izcēlās Riga kapteinis Maksims Seņs, tad rezultatīvi nospēlēja Andžejs Mickevičs, un visbeidzot, izmantojot RFS vārtu vīra Kaspara Nereta iziešanu no vārtiem, rezultatīvs bija viņa kolēģis otrajā laukuma pusē Artjoms Križanovskis. 3-0 bija nokdauns RFS vienībai. Otrajā puslaikā Riga guva arī ceturtos vārtus. Savukārt nepadevās un laicīgi pārgāja uz spēli bez vārtsarga ar pieciem laukuma spēlētājiem. Tas ļāva intrigu atjaunot - Aleksandrs Kuļešovs atguva vienus vārtus, bet tad Konstantīns Zaborovskis pēc 6 minūtēm otrus, un jau 2-4. Taču pavisam drīz jau Riga futbolists Artūrs Strazdiņš raidīja bumbu pāri visam laukumam tukšos pretinieku vārtos, kas beigās deva Rīga FC uzvaru spēlē ar 5-2, bet visā zelta sērijā ar 3-1. Līksmība varēja sākties.

Intervija - Maksims Seņs, “Riga FC” kapteinis

Tādējādi čempionu gods tika Riga FC komandai, bet RFS Futsal jāsamierinās ar sudraba medaļām. Jau iepriekš trešo vietu turnīrā sev bija nodrošinājuši Salaspils futbolisti.