Latvijas - Igaunijas apvienotās līgas čempione "VEF Rīga" ceturtdaļfināla sērijas ievadā iznīcina "AVIS UTILITAS Rapla"

Latvijas - Igaunijas basketbola līgā "VEF Rīga" ielaiž tikai 54 punktus un sper platu pirmo soli pretī finālčetriniekam. Par spēles gaitu mums stāsta kolēģis Andris Auziņš.

Latvijas un apvienotās Latvijas-Igaunijas līgas čempionei «VEF Rīga» titula aizstāvēšanas kampaņa jāsāk pret sesto labāko līgas komandu «Avis Rapla». Vietu apvienotās līgas finālčetriniekā iegūs komanda, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras. Pamatturnīrā «VEF Rīga» šogad ierindojās trešajā vietā. Pirmos 10 punktus «VEF Rīga» labā guva ārzemnieki, bet tiklīdz savu artavu deva arī latvieši – «VEF Rīga» nekavējoties izrāvās pietiekami drošā vadībā – aizsardzībā «VEF Rīga» bija līmenī ceturtdaļā «VEF Rīga» ielaida vien 9, bet puslaikā kopā 22 punktus.

Vien sliktā soda metienu realizācija neļāva «VEF Rīga» pārsvaram pārsniegt 20 punktu robežu līdz pat trešās ceturtdaļas izskaņai. Lai gan «VEF Rīga» otrajā puslaikā ielaida vairāk nekā pirmajā, «VEF Rīga» aizsardzība dzina izmisumā «Avis Rapla» arvien vairāk. Beigās «VEF Rīga» uzvara 77:54.

Intervija - Kristers Zoriks, “VEF Rīga” aizsargs

Sērijā līdz divām uzvarām «VEF Rīga» nu, ir vadībā ar 1-0, nākamā spēle jau otrdien Raplā.