Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "RFS"

Šīs spēles pirmais zīmīgākais moments bija tas, ka jau 12.minūtē pēc pārkāpuma pret Robertu Savaļnieku no laukuma tika noraidīts Riga kluba leģionārs – senegālietis Usenū Niangs. Turpmāko laiku, bet tās ir 80 minūtes, komanda palika mazākumā. Skaitlisko vairākumu RFS futbolisti izmantoja īsi pirms pārtraukuma, kad brazīlietis Emersons Santanu raidīja bumbu pretinieku vārtos.

Otrajā puslaika bija pāris izdevības gūt vārtus, tajā skaitā sitien pa RFS vārtsarga Pāvela Šteinbora vārtu pārliktni, tomēr rezultāts nemainījās. Taču 3 minūtes pirms spēles beigām Riga kluba aktivitāte deva augļus – vienā no epizodēm bumba soda laukumā skāra RFS futbolista Adama Marhijeva roku, un tiesnesis Andris Tremainis pēc VAR sistēmas izmantošanas norādīja uz 11 metru atzīmi. Šo iespēju izmantoja Duglass Aureliu un panāca izlīdzinājumu. Tādat kaujiniecisks neizšķirts 1-1.

Intervija - Roberts Savaļnieks, FK “RFS” aizsargs

Pagaidām RFS starts čempionātā nav izcils 2 spēlēs 2 punkti un vieta tabulas viducī.