Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars parakstījuši vienas sezonas līgumus ar Ķīnas komandām

Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars parakstījuši vienas sezonas līgumus ar Ķīnas komandām, bet valstsvienību sacensībās turpinās pārstāvēt Latviju. Plašāk Matīss Timofejevs.

Ķīnas puses piedāvājums paredz, ka latvieši 10 mēnešus pārstāvēs dažādas Ķīnas komandas. Latvijas basketbolisti parakstīja līgumus ar vienu no pasaules ietekmīgākajām basketbola aģentūrām “Beobasket”, kuras paspārnē ir NBA vērtīgākais spēlētājs Nikola Jokičs. Ar tās palīdzību basketbolisti vienojās ar Ķīnas komandām. Lasmanis un Miezis spēlēs “Shanghai” komandā, bet Čavars un Krūmiņš “Wuxi” vienībā.

Intervija - Kārlis Lasmanis, Olimpiskais čempions 3x3 basketbolā

Intervija - Agnis Čavars, Olimpiskais čempions 3x3 basketbolā

Intervija - Nauris Miezis, Olimpiskais čempions 3x3 basketbolā

Visi Ķīnas klubus pārstāvošie laicīgi tiks laisti uz izlases sagatavošanās posmiem pirms dalības Pasaules un Eiropas kausa izcīņās.

Rīgas komandā nu palicis tikai Artūrs Strēlnieks un Artūrs Ausējs. Komandai plānots piesaistīt vairākus Latvijas klasiskā basketbola spēlētājus. 

Intervija - Raimonds Feldmanis, Latvijas izlases un “Riga” galvenais treneris

Arī 3x3 basketbolā sākusies olimpiskā kvalifikācija. OS spēlēs 8 izlases. Uz Parīzi dosies mājinieki un 2 labākās FIBA ranga vienības, atlikušās 5 tiks noskaidrotas 3 OS kvalifikācijas turnīros.

Olimpiskie čempioni pirms sezonas mēnesi trenēsies Serbijā, bet pirmais Masters turnīrs aprīlī norisināsies Japānā.