Baltijas Vīriešu volejbola līgas spēlē RTU ''Robežsardze''/''Jūrmala'' piecos setos uzvar Jēkabpils "Lūšus"

Baltijas līgā vīriešiem "RTU Robežsardze/Jūrmala" un SK "Jēkabpils Lūši" aizvadīs trīs spēles cīņā par trešo vietu pamatturnīrā. Par pirmās spēles gaitu no Jēkabpils ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Iepriekšējo abu komandu spēli pirms trīs nedēļām atcēla Jēkabpilī esošo plūdu dēļ.

Spēles sākums gāja punkts punktā. Pavisam drošu vadību mājinieki uzņēma pie rezultāta 11:5. RTU centās atspēlēties, bet lūši labi darbojās pie tīkla un pirmo setu mājinieki noslēdza ar uzvaru 25:13. Otro setu labāk iesāka Jēkabpils, bet RTU iespēlējās un uzvarēja ar divu punktu pārsvaru. Trešajā seta pārāki bija mājinieki, bet ceturtais sets ilga līdz RTU 32. punkta. Sekoja noslēdzošā spēles daļa, kur uzvara viesiem ar 15:10.

Intervija - Patriks Pinka, “RTU Robežsardze / Jūrmala” spēlētājs

RTU nostiprināja savu trešās vietas pozīciju, mazliet attālinoties no vietu zemāk esošās Jēkabpils.