Jānim Auziņam sausā spēle HK "Prizma" uzvarā pār ar otro sastāvu spēlējušo čempioni HK "Zemgale/LLU"

Šovakar Latvijas čempione hokejā ''Zemgale''/LLU, spēlējot ar nomināli otro sastāvu, savā laukumā uzņēma Rīgas ''Prizmu''. No Jelgavas ledus halles ziņo kolēģis Matīs Timofejevs.

Pirmajos divos savstarpējos mačos Zemgales pirmais sastāvs sagrāva Prizmu, bet pirms nedēļas Prizma ar 5-1 uzvarēja Zemgales otro sastāvu.

Jau no pirmajām minūtēm bija redzams, ka HK «Zemgale/LLU» grib revanšēties. Jelgavnieki nopelnīja vairākumu - radīja bīstamus momentus, bet nespēja tos realizēt. Vārtus skaistos pretuzbrukumos guva HK «Prizma». Vispirms 1-0 panāca Apfelbaums, bet pēc tam precīzs bija Dāvis Straupe un jau 2-0.

Pēc pārtraukuma Prizma neapstājās un 3-0 panāca Millers. Trešajā trešdaļā jaudīgi uzbruka Zemgale, bet lieliski Prizmas vārtos spēlēja Jānis Auziņš. Tas atnesa Prizmai uzvaru ar 3-0 un Auziņam sausā spēle.